Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Liceum Ogólnokształcące XXXI

OGŁOSZENIA DLA RODZICÓW

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Rekrutacja do klas I w Szkołach Ponadpodstawowych: – rozpoczęcie składania wniosków – 15 maja 2023 r. od godziny 8:00. – zakończenie składania wniosków do oddziałów sportowych, dwujęzycznych, wstępnych, międzynarodowych – 31 maja 2023 r. o godzinie 15:00.– zakończenie składania wniosków do oddziałów ogólnych, integracyjnych – 19 czerwca 2023 r. o godzinie 15:00.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Kampania. Zapobieganie krótkowzroczności u dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami w ramach przeprowadzanej Kampanii Edukacyjnej „Zapobieganie krótkowzroczności u dzieci” przez Fundację Wspierania Rozwoju Okulistyki „Okulistyka 21” we współpracy z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia .

Kampania. Zapobieganie krótkowzroczności u dzieci.