Wycieczka ósmoklasistów

28 listopada w poniedziałkowy poranek klasy ósme odwiedziły Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13 dla Uczniów Niewidomych i Słabowidzących oraz z innymi niepełnosprawnościami we Wrocławiu. Plan wycieczki był bardzo bogaty. Na początek sport: showndown oraz tenis dźwiękowy. Uczniowie wspólnie z doświadczonymi zawodnikami stawiali pierwsze kroki w zupełnie nowych dla nich dyscyplinach, uprawianych przez osoby niewidzące i niedowidzące. Odwiedziliśmy pracownię masażu oraz świetnie wyposażoną salę, w której uczą się przyszli kucharze. Przyjrzeliśmy się silnikowi Forda rozebranemu na części przez uczniów szkoły branżowej. Na koniec zjedliśmy pyszne ciasto. Poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, oddanych swojej pracy, uśmiechniętych i bardzo serdecznych. Niezwykli ludzie, świetna szkoła. Dziękujemy!