Warsztaty ekologiczne

12 grudnia 2022 r. wraz z WPO ALBA i EKOLANDIA.EDU współorganizowaliśmy warsztaty ekologiczne dla uczniów klas V – VII szkoły podstawowej. Lekcja zachowań proekologicznych zaczęła się od wykładu z ciekawą prezentacją. Uczniowie mieli okazję na bieżąco zadawać pytania. Okazało się, że nasza wiedza dotycząca segregacji odpadów, recyklingu i oszczędzania wody już jest na wysokim poziomie! W drugiej części odbyły się zajęcia praktyczne, uczestnicy rozwiązywali rebusy, krzyżówki, zagadki zakodowane i zaszyfrowane. Wszystkim sprawiło to dużo radości. Poprzez własne zaangażowanie sprawdziliśmy swoją wiedzę i utrwaliliśmy w jaki sposób, każdy z nas może zadbać o naszą planetę, środowisko, w którym żyje. Uczniowie za swoją aktywność otrzymali plecaki ekologiczne oraz bidony. Dziękujemy WPO ALBA i Ekolandia.edu za wkład w edukację naszych uczniów!