Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Sprawozdanie maj 2024-„Laboratoria przyszłości”

W maju klasy 8 kontynuowały modelowanie 3D a klasa 5 uczyła się tworzyć projekty w programie Tinkercad. Każdy uczeń mógł ustalić, który jego projekt będzie wydrukowany na naszej drukarce 3D.
Jak zawsze klasy czwarte używały sprzętu z Laboratoriów przyszłości.  Programowały roboty, fotografowały gry i układanki, by potem ze zdjęć tworzyć proste filmiki. Uczniowie kontynuowali także zajęcia „Roboty w świecie bajek”.
W maju nadszedł czas na podsumowanie programu  biblioterapeutycznego dla kl. 8 „NIE! Uzależnieniom w życiu moim i moich kolegów”. Podczas tych zajęć ósmoklasiści musieli za pomocą robotów Photon i dołączonego spychacza przesuwać klocki z nazwami cech charakteru na odpowiednie miejsce.


Fotorelacja z zajęć poniżej. 

Skip to content