Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Ptaki wokół nas

W ramach projektu ekologicznego „Ptaki wokół nas” uczniowie z klasy 4 i 6 na lekcji przyrody i biologii oglądali oraz słuchali odgłosów ptaków. Wykonali także prace plastyczne na podstawie zebranych informacji. Zajęcia były bardzo ciekawe, uczniowie chętnie brali w nich udział, dzielili się również swoimi dotychczasowymi obserwacjami ze spacerów w parku czy w lesie. Korzystanie z chromebooka oraz stron poświęconych ptakom, ich zwyczajom, upierzeniu, możliwość posłuchania śpiewu ptaków zmotywowało uczniów do obserwowania pięknego otoczenia w jakim żyjemy. Zachęcamy rodziców do wyjścia na spacer z dziećmi i sprawdzenia ich wiedzy na temat ptaków!

Skip to content