Prace naszych uczniów w Senacie!

Wystawa Onkologia dziecięca – oczami dzieci leczonych w Przylądku Nadziei we Wrocławiu.

W marcu w Senacie RP można było obejrzeć wystawę prac i zdjęć pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Inicjatorką wydarzenia była senator prof. Alicja Chybicka, a organizatorami – Fundacja Na ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Wystawa została uroczyście otwarta przez Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego.

Mali pacjenci pod okiem nauczycieli oraz wychowawców od kilku tygodni przygotowywali i wybierali prace plastyczne, które wspaniale reprezentowały naszą klinikę. Jesteśmy dumni z naszych młodych artystów! Dziękujemy za możliwość zaprezentowania ich twórczości w tak wspaniałym miejscu.

Zapraszamy do lektury pełnej relacji z otwarcia wystawy: