Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Nauka angielskiego poprzez zabawę

Lekcja angielskiego w naszej szkole to nie tylko praca z podręcznikiem, ale również okazja do zabawy. Na lekcji  łączymy różnorodne metody tak, aby każde dziecko miało szansę na utrwalenie poznanego słownictwa, struktury gramatycznej w sposób atrakcyjny dla niego. Gramy w gry planszowe, gry pamięciowe, gry z wykorzystaniem aplikacji internetowych, teleturnieje. Ponadto prace manualne również sprawiają dzieciom dużą przyjemność i tak np. wykonujemy słowniki obrazkowe w formie plakatów, dla osób, które lubią rysować atrakcyjną metodą jest przedstawienie zagadnienia gramatycznego poprzez rysunek, organizowane są konkursy z dyplomami, układamy klocki, robimy origami, wycinamy, kolorujemy, słuchamy piosenek. English can be fun 🙂

Skip to content