Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Mamy nowe Roboty Photony oraz dodatkowe pomoce do pracy

W ramach programu Laboratoria przyszłości zakupione zostały 2 roboty Photon. Praca z robotami tak bardzo nam się spodobała, że postanowiliśmy dokupić jeszcze 3 roboty. Mamy też dwie maty edukacyjne oraz 50 gotowych ćwiczeń do zajęć. Do zestawu zostały dołączone także kolorowe obrazki oraz jeden tablet.  Zakupiliśmy też dwa Magic Dongle, by łączyć się z robotami z laptopów i wykorzystywać tablicę interaktywną.  Wiemy, że praca z  robotem Photon™ :
·         Wspiera rozwój emocjonalny,
·         Rozwija umiejętności komunikacji,
·         Wspomaga dzieci w prawidłowym rozwoju oraz
ułatwia naukę programowania, więc zabieramy się do pracy! 

 

 

Skip to content