Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Konkurs „Kochamy zwierzęta, jak święty Franciszek”

W październiku uczniowie klasy piątej i szóstej wzięli udział w konkursie z cyklu „Kochamy zwierzęta, jak święty Franciszek” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 83.  XVII edycja międzyszkolnego konkursu odbyła się pod tytułem „Małpki i małpiatki”. Celem konkursu jest umocnienie postawy szacunku wobec świata ludzi i zwierząt oraz rozbudzenie odpowiedzialności za świat przyrody. Miło nam jest poinformować, że zdobyliśmy dwa wyróżnienia: dla uczennicy klasy piątej oraz ucznia klasy szóstej. Opiekę nad wykonaniem prac sprawowała nauczycielka plastyki Pani Magdalena Sikorska-Baranczenko. Gratulujemy wyróżnionym uczestnikom konkursu. 

Skip to content