Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Konkurs informatyczny: Programowanie bez elektryczności

22 grudnia oficjalnie ogłoszone zostały wyniki konkursu informatycznego „Programowanie bez elektryczności”. Uczniowie klas IV -VIII z Wołowskiej i z Przylądka Nadziei rywalizowali ze sobą o to, kto najlepiej poradzi sobie z pisaniem poleceń na kartce, używając języka Logo. Wcześniej uczniowie musieli zaprojektować na kartce w kratkę swój wzór. Prace były bardzo urozmaicone. Wzory zwycięzców zostały umieszczone na pamiątkowych dyplomach. Trzeba przyznać, że zadanie nie było proste i niektórzy sporo czasu musieli poświęcić na to, by ich  kod nie miał błędów, no ale „bez pracy nie ma kołaczy”. Prace zostały sprawdzone w programie Logomocja i szczęśliwi uczestnicy mogli zobaczyć, jak żółwik rysuje ich projekty.

Zwycięzcom gratulujemy!
Brawa dla Piotrka z kl. VII oraz Michała i Adama z kl. VIII. Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali oprócz dyplomów i wyróżnień pamiątkowe wydruki 3D. Do wyboru mieli psy- roboty, breloczki oraz świąteczne gwiazdki. Jeszcze raz gratulujemy!

Skip to content