JASEŁKA

W czwartkowe przedpołudnie w naszej szkole przy ulicy Wołowskiej spotkaliśmy się, aby wspólnie kolędować i zobaczyć przygotowane przez uczniów i nauczycieli przedstawienie świąteczne. Na naszej scenie stanęli pasterze, królowie, Józef i Maria, anioł oraz narrator, który pięknie rozpoczął i zamknął cały spektakl. Uczniowie świetnie poradzili sobie ze swoimi rolami! Wszyscy podziwiali wspaniałe stroje, jak i scenografię. Mieliśmy okazję nie tylko przypomnieć sobie sens nadchodzących Świąt, ale też śpiewać razem kolędy i posłuchać jak nasi uczniowie grają na keyboardzie, gitarze oraz flecie. Po przedstawieniu usiedliśmy do wspólnych stołów, aby miło i smacznie spędzić czas oraz złożyć sobie życzenia.