Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Przygotowania trwały dużo wcześniej. Uczniowie wykonali komiksy, plakaty tematyczne pokazujące w jaki sposób można okazywać życzliwość w słowach i gestach. Wskazali jak budować pozytywną atmosferę w społeczności, w której jesteśmy na co dzień. Uczniowie przez cały tydzień rozmyślali jak postawa życzliwa wobec innych i samych siebie wpływa na każdego z nas. Kto miał ochotę ubrał się w kolor żółty w tym dniu. Zarówno uczniowie oddziału dziennego przy ulicy Wołowskiej, jak i uczniowie oddziału stacjonarnego przy ulicy Koszarowej podjęli wyzwanie i przygotowali poniżej przedstawione prace.

Aktualnie trwające w naszej szkole zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska oraz Góra Grosza dobrze wpisały się w tematykę życzliwości. Tak niewiele trzeba, aby dołożyć własną cegiełkę i czynić dobro oraz pomagać innym.

Skip to content