Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa 101

Liceum Ogólnokształcące XXXI

Codeweek 2023 w naszej szkole

#CodeWeek
Nauka kodowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom. Dlatego jak co roku bierzemy udział w Europejskim Tygodniu Kodowania. W dniach 9.10 -20.10 2023 roku na lekcjch informatyki i zajęciach „Przygoda z robotami i cyfrowym światem” uczniowie mają okazję uczyć się kodowania. Zajęcia prowadzone są tak, aby każdy uczeń znalazł ciekawą dla siebie formę. Poruszamy robotami Photon, animujemy duszki w scratchu, korzystamy z pomysłów w internecie np. krótkich kursów udostępnionych na stronie https://hourofcode.com/pl/learn, uczymy się kodować bez elektryczności. Włączcie się do akcji. Kodujcie z nami też w domu.

Skip to content